[zapowiedź] 19 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO

Przegląd biblioteki szkutnika
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MODELARSTWO OKRĘTOWE
Posty: 193
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

[zapowiedź] 19 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO

Post autor: MODELARSTWO OKRĘTOWE »

Dziewiętnasty Numer Specjalny czasopisma "MODELARSTWO OKRĘTOWE" ukaże się ok. 15 maja.

Obrazek

Będzie on zawierał:

Plany modelarskie kutra do połowu gąbek z rejonu Morza Śródziemnego z XIX wieku typu LAUTELLO w skali 1:100

Obrazek

- USS "OSCAR AUSTIN" DDG-79 w 3D

Obrazek

- Hiszpański okręt liniowy "Santisima Trinidad" w skali 1:90 - raport z budowy

- Korwety typu "Flower" - malowania. Siódma, ostatnia część cyklu pokazującego malowania "Flowerek". Tym razem powojenne (i nie tylko) losy niektórych "Flowerek".

Obrazek

- Mistrzostwa Polski klas “C” NAVIGA Oleśnica 2015.

- Targi Norymberga 2015.

- Model kartonowy w skali 1:200 japońskiego niszczyciela eskortowego "ISHIGAKI".
Model został zaprojektowany przez Aleksandra Balickiego z Ukrainy (wyd. Dom Bumagi), co gwarantuje najwyższą jakość opracowania.
Do modelu oferujemy także laserowo cięte wręgi (100% zgodności wymiarowej) oraz blachę fototrawioną. Oba dodatki są dostępne na naszej stronie http://www.modelarstwookretowe.pl

Obrazek


Zapraszamy do lektury.
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: [zapowiedź] 19 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO

Post autor: Kon_Bar »

Zakupiłem, przejrzałem i chciałem zapytać kiedy będzie druga część planów do lautello (bo to kolejny raz, kiedy mamy kadłub maszty i trochę olinowania (ruchomego już prawie wcale)) :evil:
Syjku, może choć więcej zdjęć gotowego modelu na www umieścisz? Łupinka wygląda naprawdę na fajną (choć chyba będę chciał przeskalować na 1:72) a tu wychodzi, że zamiast relaksu będzie wyszukiwanie zdjęć...
Awatar użytkownika
MODELARSTWO OKRĘTOWE
Posty: 193
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: [zapowiedź] 19 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO

Post autor: MODELARSTWO OKRĘTOWE »

Nie mam więcej zdjęć.
Pewnie autor modelu ich więcej nie zrobił.
Tu są wszystkie:
http://www.maketebrodova.rs/makete-brod ... utelo.html
ODPOWIEDZ