HMS BELLONA 1:96

Dział poświęcony modelarstwu kartonowemu i kartonowo-fornirowemu plus inne techniki pokrewne
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

O:HMS BELLONA 1:96

Post autor: mati »

Dziękuję za rady. Jak dostanę w swoje ręce aparat to będę się chwalił materiałami ost. nabytymi do modelu (m.in. obiecane formatki wycięte laserem):D:D Co do zdjęcia Bellony z National Maritime Museum w Greenwich... chciałbym osiągnąć taki odcień żółtego na burtach... jeszcze nie zdecydowałem czy będę oklejał model fornirem bukowym, brzozowym czy może olchowym, więc nie mogę podjąć decyzji co do farb ani podjąć żadnych prób. W każdym bądź razie będą to na pewno farby Talensa serii van Gogh i DecorFin (pewnie będzie trzeba mieszać odcienie)... chyba, że ktoś z Was drodzy modelarze - szkutnicy ma jakąś dobrą radę dla mnie...?? Pozdrawiam
The world is yours...
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

O:HMS BELLONA 1:96

Post autor: mati »

Witajcie,
Piszę, gdyż mam ogromną prośbę odnośnie pewnej książki na pewno wielu z Was znanej, mianowicie The Anatomy Of Nelson's Ships. Czy ma ktoś z Was, drodzy Kogowicze zrobione zdjęcia stron książki, gdyż bardzo bym chciał zobaczyć chociaż szczątkową zawartość (co tam się w niej znajduje :) ) Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia ani skanu choć jednej strony, więc zwracam się do Was . Przymierzam się do kupienia tej publikacji, tylko chciałbym zobaczyć jej zawartość. Namierzyłem jednocześnie książkę o tytule Masting & Rigging of English Ships of War 1625-1860 za 169,- więc chyba dobra cena (???) choć jak dla mnie trochę za tania więc wysłałem zapytanie do tej internetowej księgarni celem weryfikacji :)
Pozdrawiam i dziekuję
The world is yours...
ODPOWIEDZ