Holowniki i barki

Relacje z budowy tych jednostek
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Holowniki i barki

Post autor: Zbyszek »

Antoni fajne fotki, a te płetwy to nic innego jak miecze balastowe, na płytkich wodach sprawdzają się idealnie.
Pozdrawiam!!!
Hans
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Holowniki i barki

Post autor: Hans »

piękne te zdjęcia :blink: :woohoo: :woohoo: :side:
takim jak ja nigdy chyba nie będzie dane takich rzeczy oglądać (nie mówiąc już o wykonaniu...) :huh: :dry: :(
pozdrawiam,
Marcin Müller
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Holowniki i barki

Post autor: banderas »

Zbyszku miałem nadzieję że któryś z młodszych tzn nie żebym mieł coś do twojego wieku chodzi mi o doświadczenie skusi się do poszperania po księgach netu i odpowiedzi na to pytanie.No ale cóż.Odpowiedź padła.
Jeśli by ktoś chciał jakieś szczegółowe zdięcia któregoś z modeli prezentowanych w galerii z muzeum w Duisburgu to chętnie służę.
Do zobaczenia w grudniu przy następnej wizycie w polsce.
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Holowniki i barki

Post autor: Zbyszek »

No to miłej pracy mam nadziej że w wolnych chwilach cos tam grzebiesz. A tak na marginesie ciekawi mnie czy ktoras z tych barek co je remontujesz nie byla wybudowana w polskiej stoczni rzecznej np. w Płocku bo jak mieszkałem we Włocławku to wiele ich plynelo do Gdańska i potem dalej. Ciagały jest nasze lodołamacze wraz z pchaczami. DO zobaczyska. A co z dżonką twojej żony.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Holowniki i barki

Post autor: banderas »

W zasadzie ja nie remontuje barek tylko robie nowe tzn nasza polska ekipa remonty należą do niemców.
Dżonkę wziełem na warsztat do niemiec i mam zamiar ją skończy do końca grudnia.Dobrze że istnieją kafejki internetowe bo przynajmniej mam jakiś wgląd na kogę. Dozobaczenia wkrótce.
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
Awatar użytkownika
banderas
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Holowniki i barki

Post autor: banderas »

Trochę się pozmieniało od ostatniego postu w tym temacie aktualnie pracuje w Kolonii zrobili mnie tam kierownikiem kontraktu i w związku z tym będzie okazja na jeszcze więcej zdięć. Na święta w domu więc mam chwilę żeby coś wrzucić miłego oglądania.
Dozobaczenia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
POZDRAWIAM antoniignas@wp.eu
W stoczni Golden Hind,kontenerowiec w firmie,Opty w szkole córki
W hangarze SPITFIRE
Teos
Posty: 56
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:Holowniki i barki

Post autor: Teos »

Witam po długiej przerwie, dawno nic tu nie pisałem ale właśnie mam chwilę czasu i nadrabiam zaległości.
Tak się składa że również miałem okazję zwiedzić muzeum w Duisburgu oraz parowy holownik bocznokołowy Oscar Huber. Jest on dostępny do zwiedzania, wejście kosztuje 2 euro.
Kilka moich fotek można zobaczyć tutaj:
http://www.zegluga.wroclaw.pl/readarticle.php?article_id=238
Pozdrowienia dla całej załogi i szcęśliwego Nowego Roku
Pozdrawiam serdecznie

Tadeusz "Teos" Jankowski

www.zegluga.info
ODPOWIEDZ