ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Relacje z budowy tych jednostek
Awatar użytkownika
Mario69
Posty: 0
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:15

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: Mario69 »

Piękna stocznia! Ciągle żałuję, że nie zdecydowałem się na zakup ale teraz już za późno, ciekawy jestem jak się sprawdzi i czy warto inwestować? Jakoś nie słyszę reakcji innych użytkowników " Kogi " - pewnie w skrytości serca śmieją się z takich działań - amatorów :)
Awatar użytkownika
mic
Posty: 57
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: mic »

Pewnie tak, wszak to nie surowy, aż do bólu projekt, który powstaje tylko na podstawie planów i wielkiego doświadczenie, tylko składak. Jedynie czego wymaga to parę szlifów tu i tam....
Zrezygnowałem z prenumeraty przy 5-tym numerze i czekam, aż dobiegnie końca. Wtedy zaszaleję na Allegro i pewnie co najmniej połowę zaoszczędzę... Warto wrzucić do skarbonki 50zł miesięcznie i jakoś się uzbiera. Widać to dokładnie teraz po cenach podobnych składaków. Titanic "chodzi" poniżej 1000zł a w prenumeracie na pewno kosztował ok. 2500zł.
....lubię chodzić do pracy, ale czekanie 8 godzin na wyjście to już przesada....
W STOCZNI: Bismarck 1/200, ORP Górnik (karton, pcv) 1/100
w planach: Santisima Trinidad 1/90
Don Rados
Posty: 0
Rejestracja: 25 sty 2017, 21:09

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: Don Rados »

witam,
Składam model ORP Błyskawica jakie narzędzia bieda mi potrzebne??? :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: Kazek »

Myślę ze spokojnie musisz sie zaopatrzyć w palnik , młotek i przecinak i oczywiście gips szpachlowy
i pamietaj o przepisach BHP
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
TUGER
Posty: 0
Rejestracja: 15 maja 2015, 08:21

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: TUGER »

Ja bym dorzucił betoniarkę grabie i może małą łopatę.
Awatar użytkownika
sebka35
Posty: 0
Rejestracja: 03 gru 2016, 19:52

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: sebka35 »

Nie no Panowie to nie ten fach :) kto dzisiaj miesza beton w betoniarce. Trzeba zamówić z 5m3 betonu B25 z gruchy i gotowe a wy byście zaraz kolege na koszty naciągali i żeby sie chłopina narabiał , a tak to gotowy i po sprawie
Kolego Don Rados na początek przedstam sie . Kilka słów o sobie. Jaka jest twoja wiedza modelarska , jaki jest twój poziom zaawansowania. Itp
Twoje pytanie jest dość dziwne ,ja swoje narzędzia gromadziłem latami a i tak czasem łapie sie na tym ze brakuje mi a to tego ,a to tego. Wiec sam widzisz . Nie mniej jednak życzę wytrwałości i powdzenia
Awatar użytkownika
Secret211
Posty: 0
Rejestracja: 24 lut 2017, 16:45

Re: ORP Błyskawica - nowa kolekcja Hachette

Post autor: Secret211 »

Witam powodzenia z Błyskawicą ja obecnie kończę Bismarcka z tej kolekcji i też się szykuje do tego modelu :D
ODPOWIEDZ