pomocy pilna sprawa

Relacje z budowy tych jednostek
ODPOWIEDZ
wogsel
Posty: 0
Rejestracja: 04 sie 2013, 17:58

pomocy pilna sprawa

Post autor: wogsel »

Witam nie wiem czy pisze w dobrym temacie , ale jakis czas temu kupilem model bismack czesciowo zlozony . Dzis lakierowalem poklady i odkrylem ze pozniel trzeba ze przylozyc na nadbudowke i oszlifowac jednak wczesniejszy wlasciciel raczej nie czytal instrucji i do nadbudowki przykleil juz 2 nadbudowke ktora ma byc przyklejona dopiero owiele pozniej musze to jakos rozkleich tylko jak ? Macie jakies pomysly? A i jeszcze 1 pytanie jaki nr papieru sciernego bedzie nadawal sie najlepiej do szlifowania bardzo bardzo cienkiego i delikatnego pokladu ?

Ps.Nie wiem czy dobry dzial jesli nie to prosze o przeniesienie
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: pomocy pilna sprawa

Post autor: jeskom »

jeżeli skleił CA to są środki które to rozpuszczą
http://radio-modele.pl/rozdzielacz-do-k ... 10062.html
ewentualnie weź żyletkę i podetnij to w miejscu styku, co prawda się narobisz ale ostatecznie rozdzielisz te elementy
Awatar użytkownika
władek
Posty: 0
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:07

Re: pomocy pilna sprawa

Post autor: władek »

wogsel pisze:Witam nie wiem czy pisze w dobrym temacie , ale jakis czas temu kupilem model bismack czesciowo zlozony . Dzis lakierowalem poklady i odkrylem ze pozniel trzeba ze przylozyc na nadbudowke i oszlifowac jednak wczesniejszy wlasciciel raczej nie czytal instrucji i do nadbudowki przykleil juz 2 nadbudowke ktora ma byc przyklejona dopiero owiele pozniej musze to jakos rozkleich tylko jak ? Macie jakies pomysly? A i jeszcze 1 pytanie jaki nr papieru sciernego bedzie nadawal sie najlepiej do szlifowania bardzo bardzo cienkiego i delikatnego pokladu ?

Ps.Nie wiem czy dobry dzial jesli nie to prosze o przeniesienie

Też nie wiem czy piszesz w "dobrym temacie", ale piszesz jak analfabeta. Więcej szacunku dla czytających Twoje posty!
Pozdrawiam
Władek
ODPOWIEDZ