Nowy konkurs

Najciekawiej opracowany rozdział 'Poradnika modelarstwa szkutniczego' - nagroda główna - DREMEL !!!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Nowy konkurs

Post autor: krzysztof »

Brakuje mi jeszcze kilku maszynek. Kiedy nastepny konkurs?
Na miejscu Radka wprowadziłbym odowiązkowy udział w konkursie dla Kogowiczów np. powyżej stopnia bosmana. ( niestety to marzenie niedorzeczne - żyjemy w demokracji).
Panowie ruszcie ...y , bo tylko od nas zależy jak Koga będzie się reprezentowała. Nie chce mi się wierzyć, że nie można poświęcić ciut czasu na rozwój strony.
Artkuły moich konkrentów są świetne, ale dlaczego tylko DWÓCH było na tyle ambitnych i coś wypichciło i zgłosiło akces do konkursu.Zauważcie, że wygrałem konkurs artykułem starym - o olinowaniu, czy musiałem grzebać się w artlerii - nie, ale kiedyś obiecałem i obietnicy dotrzymałem.
Panowie i Panie, Koga bazując na postach i relacjach nie rozwinie się. Trzeba naszą stronę uzupełniać o treści skompensowane, tak aby ktoś nowy mógł zaczerpnąć wiedzy na dany, intersujący go temat w jednym miejscu, a takim miejscem ma być KOGA!!!.
Piszmy rozdziały poradnika bez zachęty, choć takowa w postaci super nagrody jest niezwykle atrakcyjna.
Nasze posty są doskonałą podstawą do następnych działów poradnika. Tylko je zebrać do kupy, dodać komentarz i rozdział gotowy ( patrz mój na temat stoczni ).
Rozpisałem się, ale mam niedosyt - za mało prac .
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
ODPOWIEDZ