aparatura

Czyli forum RC.
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

aparatura

Post autor: damcio »

Witam wszystkich kogowiczów:) :)
Mam pytanie czy aparatura SpektrumDX6i jest dobra.
Bo na swieta miałem zamiar sobie taką kupic

Proszę o odpowiedzi:) :) :)
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:aparatura

Post autor: rychenko »

Witaj MłodyB) kolego mam tą aparaturę od 2 lat i spisuje się dobrze nie miałem żadnych przykrych doświadczeń z nią i mogę ja z czystym sumieniem polecić
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:aparatura

Post autor: damcio »

A powie mi pan mi jakie wymiary ma ten wyświetlacz i jakie idą tam akumulatorki(ile sztuk)
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:aparatura

Post autor: Jarek »

Wyświetlacz ma 6x2,5 cm, ale jakie to ma znaczenie ? Akumulatorki do nadajnika to 4 baterie AA (paluszki).
Jak na pierwsze radyjko to aparatura jest Full wypas, chociaż jeżeli jesteś początkujacy to na pierwsze radio szkoda pieniędzy. Polecił bym coś tańszego. Jeżeli będziesz zainteresowany to dam Ci namiary. Napisz jeszcze do czego ta aparaturka ma Ci służyć tzn. co chcesz nią sterować i jakie funkcje przewidujesz w modelu
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:aparatura

Post autor: damcio »

Przewaznie byduje modele pływajace ale teraz zaczynam budowac model latający mam tez inna aparature ale ona juz jest troche przestarzała i chcem kupic cos lepszego,a o wyswietlacz sie zapytałem bo mam problemy ze wzrokiem
Awatar użytkownika
safari28
Posty: 189
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:58

Re: aparatura

Post autor: safari28 »

Dx6i to świetny sprzęcik, sam będę zmieniał z trochu lepszej futaby t6ex. dxem możesz sterować praktycznie wszystkim od statków samochodzików po zaawansowane modele lotnicze sam, heli ta apka jest właśnie do tego stworzona. Ma bardzo bogate menu kupa mixerów i ustawień. A najleprzym plusem tej apki jest to że w hobby kingu kupisz do niej odbiorniki za 10, 15 dolarów.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: aparatura

Post autor: Andrzej1 »

safari28 pisze:Dx6i to świetny sprzęcik, sam będę zmieniał z trochu lepszej futaby t6ex. dxem możesz sterować praktycznie wszystkim od statków samochodzików po zaawansowane modele lotnicze sam, heli ta apka jest właśnie do tego stworzona.


Niestety do sterowania modelami okrętów podwodnych się nie nadaje.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: aparatura

Post autor: damcio »

Niestety nie kupiłem aparatury Spektrum DX6i tylko Radiolink .Nikomu nie polecam jej ,ponieważ jest bardzo wrazliwa na wilgoć.
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: aparatura

Post autor: ryszardw »

Na wilgoć to chyba każda apka jest wrażliwa.Koledzy zawsze mnie przestrzegali żeby nie kłaść na trawie ani na słońcu a mam dX6i a oni mają lepsze.Mam kilku znajomych latają na radiolinku i twierdza ze nie jest tak źle.Na początek wystarczy.R
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: aparatura

Post autor: RomekS »

Podepnę się pod temat.
Czy ta aparatura jest do przyjęcia.
http://allegro.pl/turnigy-9x-gwarancja- ... 67306.html
Sterowanie na początek Alice (dokończę ją bo w Tczewie pozazdrościłem),
może jakiś inny pływający RC zbuduję.
ODPOWIEDZ