Kuter rzeczny Światopełk

Czyli forum RC.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: ryszardw »

Jako że malowanie w toku robię nadbudówkę .Wielka na całą długość modelu.Dostęp do wnętrza wspaniały.Musze pomyśleć o wykonaniu sterówki bo jest przeszklona.R.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: Tomasz_D »

Ślicznościowo to wyszło Ryszardzie, jednak nie widzę w środku żadnych wzmocnień konstrukcji nadbudowy - będziesz dopiero je robił czy też jest na tyle sztywna że nie ma takiej potrzeby ?
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: ryszardw »

Była wiotka ale ma żebra wzdłużne i poprzeczne tylko że nie widać.To szpachlowanie jakoś sprawia mi kłopot .Zawsze widać granicę szpachli.Nie schodzi do zera.Może podkład zakryje.Zauważyłem ze krawędzie już nie widoczne po malowaniu wyłażą.Będę musiał jeszcze sporo się nauczyć.R.
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: Tomasz_D »

Aż zapytam, czym szpachlujesz Ryszardzie ?
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: ryszardw »

Kadłub pomalowany.Ile mnie to zdrowia kosztowało ile prób i nerwów.Ale zaczyna mi się podobać.Już czuję o co chodzi.Kolorystycznie będzie wyglądał ciekawie.Jeszcze dojdzie masa klamotów.Tylko nie wiem jak wagowo sobie poradzę.Wychodzi nie tak jak planowałem ale to potem.R.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: oksal »

Wcale nie widać, że z blachy:) No nic, może uda mi się następnym razem dłużej zabawić u Ciebie we Wrocławiu to sobie lepiej pooglądam kolejne cacko:)
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: rychenko »

Rysiek świetnie wyszło Tobie malowanie , w ogóle cholera czego się tkniesz to Tobie wychodzi :) czy dłubiesz w drewnie czy robisz w metalu , super!!!
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
antosiek
Posty: 464
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: antosiek »

Świetne malowanie. A ten biały pasek rozdzielający jest rewelacyjny.
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: ryszardw »

Miło mi że się podoba.Z odległości 1m mnie tez się podoba.A pasek rzeczywiście dodał łódce wyglądu.Bez paska kadłub wyglądał optycznie nie wyważony i ponury.Mimo że to kupa pracy to myślę że taki drobiazg zmienił wygląd kadłuba.Łódka jest prosta ,nie posiada zbyt dużo ciekawych elementów dlatego stawiam na kolorystykę drobiazgów które nadadzą jej charakter.R.
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Holownik odrzański Nadbór

Post autor: ryszardw »

Następny drobiazg który zajął mi masę czasu.Najgorsze że nie widać i nie ma za co złapać.(Bez podtekstów)R.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ