Stocznia - Gotowiec.

Tu pacujemy nad poradnikiem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Stocznia - Gotowiec.

Post autor: Leon27 »

Producent może nie wie o naszym istnieniu. CO do przydatności produktu wyjdzie jakby ktoś sprawdzil działanie. Wygląda ciekawie. Ciekawa opcja top obracanie. Kasa chyba tez do przyjęcia.

https://www.swiatmodeli.eu/pl/p/Profesj ... arska/1845
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Stocznia - Gotowiec.

Post autor: krzysztof »

Czy aby jedynie na jedną grubość wręg? Tak mi się widzi ze zdjęć klamry mocującej.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
wurcelstock
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Stocznia - Gotowiec.

Post autor: wurcelstock »

Na moje kaprawe oko wygląda, że wykonano ją z MDF-u.
Nic dziwnego: łatwy w obróbce.
Za to wytrzymałość mechaniczną ma taką sobie...
Gdyby toto było ze sklejki, to co innego...
Awatar użytkownika
darczello5
Posty: 0
Rejestracja: 24 lut 2015, 11:04

Re: Stocznia - Gotowiec.

Post autor: darczello5 »

Witam
Jestem posiadaczem tejże stoczni. Faktycznie tak jak pisze wurcelstock jest to mdf.
Paczka dość ciężka, po otwarciu ukazuje się mnóstwo części, które trzeba zmontować (głównie klejenie i skręcanie). Elementy wykonane są bardzo precyzyjnie i nie ma większego problemu ze złożeniem. Proces nie jest specjalnie skomplikowany ale dość czasochłonny. Całość prezentuje się przyzwoicie i solidnie. Jako nabywający doświadczenie mogę powiedzieć tylko tyle, że osobiście jestem zadowolony. Stocznia ma dużo możliwości jeżeli chodzi sposób montażu modelu, ale zawsze jest to ale. Krzysztof zwrócił na to uwagę, chodzi o klamry mocujące i grubość wręg. Rozstaw ścisków wynosi 8 mm, niby można montować węższą sklejkę ale jak to robiłem to miałem wrażenie, że zaraz coś trzaśnie ;). Pewnie jestem przewrażliwiony ale wolałem dołożyć podkładki i byłem spokojniejszy :) . Mimo tej małej niedogodności nie żałuję wydanej kasy.

Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ