Kolega Andrzej

Ustalenia, wymiana poglądów itp.
Awatar użytkownika
woj195
Posty: 90
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Kolega Andrzej

Post autor: woj195 »

Witam Kogowiczów,

dziś do mnie dotarła wiadomość o śmierci naszego Kolegi Andrzeja Koryckiego. Zmarł dziś przed południem, zmogła Go nieuleczalna choroba.
Był dla nas przez wiele lat doradcą w wielu skomplikowanych sprawach, z jakimi się borykaliśmy w swoich modelarskich pracach. Jego dokładne, klarowne i logiczne wyjaśnienia wielu zagadnień często były przedstawiane dowcipnie i zawsze w bardzo kulturalny sposób. Sam nie nazywał się modelarzem, choć to, co zbudował, wielu modelarzom, nie tylko z naszego forum, pewnie by się nie udało. Wiele się od niego dowiedzieliśmy. Będzie nam Go brakowało.

Z żalem Was o tym zawiadamiam

Wojciech Łączyński
Awatar użytkownika
Siberian
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:58

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Siberian »

To bardzo zła wiadomość. Miałem przyjemność poznać Andrzeja osobiście. Świetny gość.
Bardzo duża strata.
Pozdrawiam, Wojtek.
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Borek »

Bardzo smutna wiadomość. Jako, że również poznałem Andrzeja osobiście wiem jaki był z niego sympatyczny i pomocny w wielu kwestiach człowiek. Kolejna wielka strata dla naszej kogowej społeczności.
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Kolega Andrzej

Post autor: radek »

Nawet nie będę pisać jak mi przykro bo nie potrafię tego opisać. Jego recytowane z głowy wiersze, zmagania z Lalą i spotkania na zjazdach kogowych zostaną we mnie na zawsze.

Mieszkał w Szczecinie. Czy wiadomo już kiedy będzie pogrzeb? Czy jest ktoś na Kodze kto mógłby położyć wiązankę od Kogi na pogrzebie?
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
taganc
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Kolega Andrzej

Post autor: taganc »

Przykra wiadomość, żadne słowa nie wyrażą żalu. Będzie brakować Jego wiedzy i poczucia humoru.
Spoczywaj w pokoju przyjacielu.
Pozdrawiam Tadeusz
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2011, 14:57

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Artek »

Przykra wiadomość.
Nie miałem okazji poznać osobiście, ale jego posty, nawet te żartobliwe budziły szacunek.
Wielka strata dla Kogi.
Wyrazy współczucia dla bliskich. Dla wszystkich którym był bliski.
Spoczywaj w pokoju.

Artur.
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Mirek77 »

Andrzeja spotkałem tylko raz, na zjeździe Kogi, ale od pierwszej chwili dał się lubić. Swietny facet z ogromnym poczuciem humoru. Będzie Go brakowało pośród nas.
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Kolega Andrzej

Post autor: mati »

Oj wiele pozytywnych wspomnien pozostanie po Andrzeju.
Bawil i uczyl na Zjazdach Kogi. Jego posty czytalo sie zawsze z zaciekawieniem i bardzo czesto z usmiechem na twarzy.

Bedzie Nam Cie brakowalo Kolego!

Moj model ma 2 wytoczone lufy przez Andrzeja i patrzac na nie bedzie milo go wspominac.
The world is yours...
Awatar użytkownika
Sailor1951
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2013, 14:14

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Sailor1951 »

W razie, gdyby ktoś był zainteresowany; pogrzeb odbędzie się we wtorek, godz.14.00. na cmentarzu Centralnym w Szczecinie.
Awatar użytkownika
Hadżi
Posty: 448
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska k\/Olkusza","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Kolega Andrzej

Post autor: Hadżi »

Nie było mi dane poznać osobiście Andezeja1. Kiedy byłem na zjeździe on już borykał się z chorobą. Zawsze darzyłem go ogromnym szacunkiem.

"Hadżi"
Na pochylni strajk zakończony: ok. podwod. SIEWIERJANKA, budowa wznowiona.
Nie ma rzeczy niemożliwych, są trudne lub b.trudne.
Myślenie nie boli. Gdyby głupota bolała to nie jeden z bólu by wył.
ODPOWIEDZ