K&M Alwin Budowa

indywidualne relacje z budowy uczestników projektu Karl und Marie
ODPOWIEDZ
Alwin
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

K&M Alwin Budowa

Post autor: Alwin »

Na sam poczatek wypadało by sie przedstawic tak wiec mam na imie Kamil jestem z Nowego Dworu Mazowieckiego. To jest mój pierwszy model z drewna, w przesżłosci kleiłem modele plastikowe ale to było bardzo dawno temu. Do budowy K&M zachecił mnie kolega który tez planuje budowe tego modelu:).
Po przeczytaniu kilku relacji z budowy K&M zaczełem wycinac szkielet. I tu po doświadczeniach z elektroniki przeniosłem plany na sklejke za pomoca żelazka :laugh:, moze brzmi to smiesznie ale to jest całkiem łatwy i szybki sposób. Wystarczy tylko wydrukowac plany na drukarce laserowej na papierze z papieru kredowego(np kartki z pism kolorowych) przyłozyc do sklejki i podgrzac żelakiem rozgrzanym kolo 3 kropek.Obrazek
Narazie tylko ten elemet wyciać zdążyłem. Jutro bede wycinał wregi:D.


Pozdrawiam
Alwin[/url]
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:K&M Alwin Budowa

Post autor: JurekBin »

Alwin napisał:
....przeniosłem plany na sklejke za pomoca żelazka :laugh:, moze brzmi to smiesznie ale to jest całkiem łatwy i szybki sposób....
Pozdrawiam
Alwin[/url]


Alwin, totaly cool że budujesz K&M, i totaly cool że właśnie napisałeś to co napisałeś. :lol:

Chyba moje rozjaśnianie umysłu ostatnio jakoś zaciemniło to rozjaśnianie :angry:

Wspaniałego K&M
Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Alwin Budowa

Post autor: mirek »

Witaj na naszym forum :)
Bardzo fajnie , że budujesz z nami modelik Karl und Marie , Jak sam widzisz wielu z nas jest a róznym etapie budowy i jest nam wszystkim milo , że sympatykow tego modelu przybywa .
Tobie będzie weselej bo jak sam piszesz kolega który ci wskazał nasz projekt rownież zamierza budowac ten model.
Będziemy z ciekawościa czytac Twoje relacje no i mam nadzieje ko9legi również
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:K&M Alwin Budowa

Post autor: RomekS »

Witam,
:) :) :)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Alwin Budowa

Post autor: Zbyszek »

Również witam cię serdecznie, nie długo to ja będę jako ostatni w budowie K&M.;)
Pozdrawiam!!!
ODPOWIEDZ