Opinie i dyskusje o projekcie

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
Awatar użytkownika
Łukasz_Oleś
Posty: 151
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: Łukasz_Oleś »

Z chęcia także przyłanczam się do projektu. Dla mnie jest to wymarzony układ prac, bo będę mógł robić kiedy będę miał troche wolnego od nauki :)
UKP
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: UKP »

Witam wszystkich!
Pomysł świetny. Czekam na następne posty i instrukcje z niecierpliwością.
Kilka słów o sobie. Jestem modelarzem od kilku lat, ale tego typu model będę wykonywać po raz pierwszy. Pytań będzie więc wiele, ale liczę na Waszą pomoc.
Rozpoczynam bieg po materiały.
Pozdrawiam.
UKP
Waler_Yan
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: Waler_Yan »

Z wielkim zainteresowaniem będę obserwował przebieg tej relacji. Oczywiście PRZYŁĄCZAM SIĘ DO PROJEKTU i "obydwoma ręcami" jako chętny podpisuję się pod nim. Mam nadzieję, że i u mnie powstanie piękny żaglowiec.
Pomysł zrobienia na sam początek jakiejś prostej łodzi chodził mi po głowie już od dawna a Karl und Marie na dodatek jest jeszcze ładną łódką. :rolleyes:
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: grzesiek »

Witam wszytkich. Mam taką małą propozycje, jest na Kodze Chat i jesli były by jakies problemy czy byłaby cheć wymiany pogladów o budowie K&M to mozna by np o okreslonej godzinie i w okreslone dni wchodzic na czat i od reki pytac i odpowiadac i :mad: :mad: :mad: do woli :) i przynajmniej ten chat nabierze życia bo narazie maly na nim ruch :laugh:
Pozdrawiam
Grzesiek Ramotowski
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Co do wspolnego spotkania ktoregoś dnia i o wyznaczonej godzinie jestem oczywiście za :) Ale przepraszam Grzesiu na :mad: :mad: :mad: do woli to chyba nie to forum !!
Pozdrawiam Mirek Rybus
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: grzesiek »

Witam
Mirku mając na mysli gadanie do woli chodzilo mi o tematy, sprawy dotyczace tylko i wylacznie projektu i modelarstwa bo jednak bezposredni kontakt gdzie on-linowo mozna wymienic poglady moze dac bardzo dobre efekty i zintegrowac nowych takich jak ja laikow z doswiadczonymi koegami, a zeby gadac by gadac to ja tez uwazam ze to nie ten adres :) i sie na to nie pisze

Pozdrawiam
Grzesiek Ramotowski
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Troszkę chyba źle zinterpretowalem :( :( Twój post i przepraszam :laugh: jeżeli chodzi o gadanie o modelach i tych naszych sprawach to pewnie gadajmy ile tylko dusza zapragnie i wystaczy sil ;) i odpowiednich srodkow :rolleyes: . Myślę że, nie uraziłem cię swoim postem .
Ps. O modelkach też możemy pogadac ;)
Pozdrawiam Mirek Rybus
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: grzesiek »

Mirku jasne ze nie i dziekuję za twoj wpis, bo prawdopodobnie jak zwykle nie zbyt dokladnie napisalem o co mi chodzi. A projekt ten jest dla mnie szansa na "wejscie" w modelarstwo szkutnicze i generalnie powrot do modelarstwa po latach.
Bardzo gorąco pozdrawiam
Grzesiek R
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: mirek »

Wracaj do modelarstawa i to szbciutko ku uciesze nas wszystkich :)
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re:Opinie i dyskusje o projekcie

Post autor: RomekS »

Tylko pamietaj, ze powrot po latach jest nieodwracalny. To wciaga ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Tez tak mialem :)
ODPOWIEDZ