powrót do czasów młodości

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:49

powrót do czasów młodości

Post autor: Zdzisław »

Witam
Wena gdzieś odeszła a nasz premier Matołuszek zapowiada trzecią wojnę światową, więc postanowiłem że zaopatrzę się w broń. :D :lol: Ponoć człowiek na stare lata dziecinnieje, więc spełniam swoje marzenia z dzieciństwa związane z fascynacją dzikim zachodem.
Załączniki
Oto mój nowy nabytek. Moje „dwa złote” colty. Wiatrówki wyprodukowane przez niemiecką firmę UMAREX<br />Z prawej strony rewolwer Colt Python 6, z lewej strony prawdziwa legenda westernów.<br />Ciężka, sześciostrzałowa replika słynnego Colta Peacemakera. Obydwa zasilane gazem CO2 z 12 g kartusza umieszczanego w rękojeści.
Oto mój nowy nabytek. Moje „dwa złote” colty. Wiatrówki wyprodukowane przez niemiecką firmę UMAREX
Z prawej strony rewolwer Colt Python 6, z lewej strony prawdziwa legenda westernów.
Ciężka, sześciostrzałowa replika słynnego Colta Peacemakera. Obydwa zasilane gazem CO2 z 12 g kartusza umieszczanego w rękojeści.
Zabawiłem się w kaletnika i uszyłem sobie takie kabury.
Zabawiłem się w kaletnika i uszyłem sobie takie kabury.
Urządzamy sobie z wnukami zawody strzeleckie, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Super zabawa, frajda niesamowita. Mam dużo wolnego czasu, potrenowałem trochę strzelanie i wiem, że trafić w sylwetkę człowieka strzelając z colta z biodra z 20 metrów to żadna sztuka.
Urządzamy sobie z wnukami zawody strzeleckie, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Super zabawa, frajda niesamowita. Mam dużo wolnego czasu, potrenowałem trochę strzelanie i wiem, że trafić w sylwetkę człowieka strzelając z colta z biodra z 20 metrów to żadna sztuka.
Wczoraj  dotarła do mnie replika następnej legendy dzikiego zachodu 10 strzałowy Karabinek Walther Legends Cowboy, wzorowana na legendarnym karabinku Winchester. Jest zaje..sty.
Wczoraj dotarła do mnie replika następnej legendy dzikiego zachodu 10 strzałowy Karabinek Walther Legends Cowboy, wzorowana na legendarnym karabinku Winchester. Jest zaje..sty.
A to jest mój cały arsenał. Będzie fajna zabawa. <br /><br />Pozdrawiam Zdzisław
A to jest mój cały arsenał. Będzie fajna zabawa.

Pozdrawiam Zdzisław
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 917
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: powrót do czasów młodości

Post autor: Slawek Kromer »

A gdzie kapelusz i gwiazda szeryfa ?
ODPOWIEDZ