PROBLEM Z KOGĄ

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

PROBLEM Z KOGĄ

Post autor: jeskom »

hej pojawia się problem z wyświetlaniem kogi na różnych przeglądarkach, różnych komputerach, różnych dostawcach internetowych. Wpisując adres http://www.koga.net.pl pojawia się stronka zamieszczona na obrazie poniżej. Piszcie jak u was też się to dzieje. Zgłosiłem to Radkowi sms'em bo nie odbiera telefonu.
Załączniki
Nowy obraz.jpg
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: PROBLEM Z KOGĄ

Post autor: radek »

Cześć, znalazłem problem, złe ustawienie DNS.
Okresowo przez 24-48h może koga "migać" (jeden wpis był dobry, drugi zły, a przeglądarka sama sobie wybiera jeden z nich losowo i pokazuje albo kogę albo tą niemiecką stronę). Nie mogę tego przyśpieszyć, ale powinno niedługo być ok.
Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 209
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: PROBLEM Z KOGĄ

Post autor: Romanov »

radek pisze:Cześć, znalazłem problem, złe ustawienie DNS.
Okresowo przez 24-48h może koga "migać" (jeden wpis był dobry, drugi zły, a przeglądarka sama sobie wybiera jeden z nich losowo i pokazuje albo kogę albo tą niemiecką stronę). Nie mogę tego przyśpieszyć, ale powinno niedługo być ok.
Pozdrawiam.


Fakt, rozgłaszanie trochę trwa tak jak piszesz Radku do 48 godzin mogą być problemy u nie których osób

Pozdrawiam
DKM "Wodnik" www.rcmodel.com.pl
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: PROBLEM Z KOGĄ

Post autor: jeskom »

heh wiedziałem...stawiałem na dns'a :D
ODPOWIEDZ