obraz na ścianę.

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

obraz na ścianę.

Post autor: ramol »

Wiatm sznownych kogowiczów, właśnie jestem w trakcie wykańczania wnętrz własnego domku rodzinnego, skala 1:1 :-), i poszukuję komputerowych skanów reprodukcji żaglowców, potrzebuję takowe w dosyć dobrej rozdzielczości tak żeby obraz można było powiększyć i wydrukować na kilku kartkach bez zbyt niego spikselowania treści, które po sklejeniu utworzą obraz nadający się do powieszenia na ścianę za szkłem.
Awatar użytkownika
Joker 2
Posty: 80
Rejestracja: 22 wrz 2011, 23:43

Re: obraz na ścianę.

Post autor: Joker 2 »

Przepraszam że się wtrącam . Mając obraz w formacie tif lub podobne , można zlecić druk cyfrowy na papierze lub foli w agencjach reklamowych . Efekt fenomenalny a koszt nieduży .
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 17:57 przez Joker 2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Banita
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2011, 15:36

Re: obraz na ścianę.

Post autor: Banita »

albo u Karrexa zamówić malowany na płótnie :) o wiele lepszy efekt.
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Re: obraz na ścianę.

Post autor: ramol »

Joker, bardzo dobrze że zabierasz głos, o to mi chodziło i doceniam zainteresowanie, taki wydruk to dobry pomysł, odpadło by mi klejenie kawałków, podstawowy problem na obecną chwilę to że nie posiadam obrazów lub nawet zdjęć w dobrej rozdzielczości nadających sie do tej operacji, a na necie tylko tapety są na ekran i nawet te lepsze po powiększeniu się pikselozują koszmarnie.

Banita, obraz planuję ok 1metrX1mert(drugi bok jak wyjdzie), podejrzewam że za tanio to on by mi tego nie namalował, może później sobie coś u niego zamówię, na razie wykończenie domu zjada mi całą kasiorę, i stając przed wyborem czy obraz na ścianie czy fotel do siedzenia wybiorę to drugie :-). Pleksę na szybę mam, ramki sobie bez problemu zrobię, ino tego obrazka na środek nie mam. Chcę na to wydać maksymalnie 100,- PLN, zdaję sobie sprawę że cudów z tego nie będzie ale na razie mi by wystarczyło, a jak odbije od finansowego dna to sobię wymienie na malowany.
Awatar użytkownika
K. Z.
Posty: 12
Rejestracja: 04 wrz 2011, 20:43

Re: obraz na ścianę.

Post autor: K. Z. »

Kiedyś powiesiłem na ścianie arkusz z PLANÓW MODELARSKICH. Format spory, papier taki lekko szary, może udawać starą rycinę. Jakiś ładny żaglowiec można wybrać i w ramkę oprawić.

Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
Wookee
Posty: 25
Rejestracja: 28 lip 2011, 15:27

Re: obraz na ścianę.

Post autor: Wookee »

Firm Mars Studio z Bydgoszczy robi takie wydruki na jakimś PCV z ładną ramą. Mają tam chyba z dwa żaglowce na wzór i kilkadziesiąt innych. Jakby co to odezwij się, a dam Ci więcej namiarów. Możesz też powołać się na mnie, to powinni dać rabat. Świadczę im od lat usługi :)
ODPOWIEDZ