Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: Zbyszek »

W galerii wstawiłem fotki z tegorocznych Mistrzostw Polski we Wschowej, które odbyły się w dniach 13 i 14 marca dużo szybciej niż co roku ze względu na Mistrzostwa Świata w Dortmundzie, które odbędą się w kwietniu.
Chciałem się pochwalić , że wraz z Mirkiem w tym roku zdobyliśmy 3 medale, w tym Mirek 2 srebrne a ja brąz . Mirek za Alerta i Le Curiera , a ja za moją szalupkę.

Poniżej link do galerii.

http://koga.net.pl/component/option,com_rsgallery2/Itemid,432/page,inline/id,1877/catid,152/limitstart,0/
Pozdrawiam!!!
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: Dziadek »

bede pierwszy ze ściskaniem przednich kończyn.... Gratuluje
Wietrzny Bosman
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: grzegorz75 »

Najszczersze gratulacje chłopy :) .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: Andrzej1 »

Panom serdecznie gratuluję.
Całe mnóstwo pięknych modeli i tylko jeden okręt podwodny i to w cieniu (widać tak ma być).

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
PawelCH
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: PawelCH »

Witam
Panowie moje gratulacje.Modele piękne , szkoda tylko , że tak mało jest okrętów i statków a przeważają modele kołowe z sąsiedniego konkursu.Gdzie te czasy jak w klasie C1 było około dziesięciu dużych pięknych żaglowców nie mówiąc o innych klasach.
pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: mirek »

PawelCH napisał:
Witam
Panowie moje gratulacje.Modele piękne , szkoda tylko , że tak mało jest okrętów i statków a przeważają modele kołowe z sąsiedniego konkursu.Gdzie te czasy jak w klasie C1 było około dziesięciu dużych pięknych żaglowców nie mówiąc o innych klasach.
pozdrawiam



No nie da się ukryć , że modeli żaglowców w klasie C mało , ale czyja to wina ? Głównie winni są sami modelarze którzy robią naprawdę piękne modele i trzymają je w domach! Wielu z kolegów którzy pokazują swoje modele na naszym forum nie bierze udziału w zawodach czy wystawach . Czemu tak się dzieje to sami sobie udzielcie odpowiedzi. Taki udział w tego rodzaju imprezie to nie tylko rywalizacja ale głównie możliwość spotkania się i wymiana doświadczeń czy poglądów . Ja ze Zbyszkiem walczyłem ponad pół roku aby zdecydował się na przyjazd , wywijał się jak tylko mógł aby nie przyjechać i co ? Efekt sami widzicie , brązowy medal a ile się dowiedział i nauczył to niech sam powie. Ja nie będę wymieniał wszystkich kolegów , ale chociażby modele Stefana czy Oksala , Ikemota , Kazia i wielu innych to są koledzy modele medalowe na 100% . Nasze coroczne spotkania w Tczewie są naprawdę super , ale to tylko spotkania we własnym gronie a takie imprezy na której byliśmy obaj ze Zbyszkiem to już inna Bajka. Właśnie tu obaj mieliśmy możliwość porozmawiać z bardzo doświadczonymi modelarzami chociaż by z Panami Marianem Taborkiem czy Krzysztofem Wolframem i takie właśnie rozmowy dają bardzo wiele.
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: RomekS »

Brawo.
Serdeczne gratulacje.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: krzysztof »

Wiesz Mirku, po rozmowie telefonicznej trzymałem kciuki za Was start, opłacało się. Gratuluję.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: Kon_Bar »

Na wstępie GRATULACJE :)

mirek napisał:
Głównie winni są sami modelarze którzy robią naprawdę piękne modele i trzymają je w domach! Wielu z kolegów którzy pokazują swoje modele na naszym forum nie bierze udziału w zawodach czy wystawach . Czemu tak się dzieje to sami sobie udzielcie odpowiedzi.


Dlatego, że organizatorom nie zależy na szerszym uczestnictwie? :evil:
Awatar użytkownika
PawelCH
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Mistrzostwa Polski - Wschowa 2010

Post autor: PawelCH »

Mirku masz rację modelarze z kogi powinni odwiedzać tego typu imprezy i nie tylko mistrzostwa polski .
Można poznać naprawde wspaniałych ludzi i wiele się nauczyć no i wiele podpatrzeć od innych.
Paweł
ODPOWIEDZ