Szukam sklepu

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
kenshinio
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Szukam sklepu

Post autor: kenshinio »

Witam.

Szukam dobrego internetowego sklepu modelarskiego w europie z dobrymi cenami modeli plastikowych statków w skali 1:350 (zwłaszcza chodzi mi o modele firm Hasegawa, Fujimi etc).

Może ktoś trafił na jakiś taki sensowny sklep? Jeśli tak to prosiłbym o namiary.


Niestety wszelkie sklepy na jakie ja trafiam są w Stanach...
Fakt, bazowe ceny są fajne ale koszty przesyłki, vatu i cła podniosłyby cenę makabrycznie :(
Jakby tak któryś z tych sklepów chciał modele wysyłać paczkami zatytułowanymi "gift" albo "used parts"... ech...

Z góry dziękuję!
Stocznia:
Bismarck 1/200 (planowany powrót po dłuuuuuugiej przerwie z przyczyn losowych)
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Szukam sklepu

Post autor: grzegorz75 »

Nie wiem co oznaczają "dobre ceny " ale na Moduni znalazłem to KLIK jeżeli chodzi o okręty . Statki cywilne też maja swoją kategorię , musisz poszperać .
http://www.iik.suzuki.pl/
kenshinio
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Szukam sklepu

Post autor: kenshinio »

Dzięki.

Właśnie o coś takiego mi chodziło ale z bardziej przystępnymi cenami.
W tym ceny wychodzą drożej niż w Polsce :)
Stocznia:
Bismarck 1/200 (planowany powrót po dłuuuuuugiej przerwie z przyczyn losowych)
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Szukam sklepu

Post autor: grzegorz75 »

Modelarstwo to nie tanie hobby ;) . Trzeba kupić w Polsce i tyle . To , że w Stanach jest wszystko połowe tańsze to wiemy . Ale stety , albo niestety jesteśmy w Europie . Mamy bynajmniej komfort , że jak wejdziemy komuś niechcący na posesję , nie dostaniemy na dzień dobry w łeb strzała z dwururki :)
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
Smok_740
Posty: 243
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Szukam sklepu

Post autor: Smok_740 »

Osobiscie nie polecam kupowania modeli w USA (a tymbardziej plastikowych ichniejszej produkcji).


Proponuje sklepy europejskie najlepiej wbic sie na strone produceta i wyszukac oficjalnych dystrybutorow w Niemczech bądz Austrii, ja tak kupowalem modele samolotów Hasegawy no ale kupowalem wieksze ilosci to sie oplacalo i to bardzo.

Jesli chodzi np o zestawy modeli drewnianych np Arsetani LAtiny róznica w zakupie np HMS "Surprise" 1:48 w Polsce najtaniej to 1881 zł plus koszt przesylki, w Hiszpani 1400 zł juz z kosztem ubezpieczonej przesylki z czasem przywozu do 5 dni roboczych. Więc warto szukac.
Owszem modelarstwo nie jest hobbym tanim :) ale mozemy sprawic ze bedzie troszke tansze, a poszukiwanie dodaje dodatkowego "smaczku" :D

Pozdrawiam

Smok_740
W porcie
DKM "BISMARCK" 1/200

W stoczni
ALBATROS 1/55 - Constructo -a ze 45% - zawieszona do czasu wyzdrowienia :(
W kolejce: Santissima Trinidad 1/90 DeAgostini
CSS "Alabama" RC 1/48 - wlasny wyrob (mam nadzieje)
kenshinio
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Szukam sklepu

Post autor: kenshinio »

Smok_740 napisał:
Owszem modelarstwo nie jest hobbym tanim :) ale mozemy sprawic ze bedzie troszke tansze, a poszukiwanie dodaje dodatkowego "smaczku" :D


Dokładnie o to chodzi :)

A przy okazji - właśnie o modele Hasegaswy mi chodzi. Może jakieś namiary?
Stocznia:
Bismarck 1/200 (planowany powrót po dłuuuuuugiej przerwie z przyczyn losowych)
ODPOWIEDZ