Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Sylwester
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: Sylwester »

Witam.A oto skutki nadmiernego spożywania alkoholu podczas budowy :laugh:
http://www.allegro.pl/item245628050_galeon.html
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: stefan »

Irek350 napisał:
stefan napisał:
Synku, jak ci sie forum nie podoba, albo to co się tu pisze, to sie wes i zapisz....


Mam nadzieję, że pisząc te słowa sugerowałeś się obrazkiem pod moim nickiem, albo nie były one kierowane do mnie. :angry:


Były kierowane dokładnie do Ciebie i tobie podobnych...
Prosiłem aby to...wywalić do kosza, jednak decyzja należy do moderatora, to mój ostatni post w tym temacie, BASTA!
Awatar użytkownika
Gryf830
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: Gryf830 »

Witam.

Widzę że rozgorzała wielka dyskusja na temat alkoholu...

Trochę dziwny tytuł tematu... Alkoholizm a wychowanie ?? Kto kogo chce tu wychowywać, wydawało mi sie że Koga to portal modelarski a nie wychowawczy... :lol:

Popieram Stefana to że Żubera się chlapnie to nikomu do tego. Na tym polega Forum że można dodawać tematy jakie się chce byle nie obrażały nikogo i jego uczuć. Hmmm... jeżeli ktoś się czuje urażony produkcją i tajnikami nalewek czy innych trunków to powinien udać się na leczenie... przygotowanie takich rzeczy to też sztuka a picie to inny temat.

Co do Ojca Dyrektora Redemptorysty to wydaje mi się że pije więcej wińska mszalnego i "wody" niż my razem wzięci ale to jego sprawa i nic do niego mam a posłuchać i pośmiać się lubię...

Do kolegów antyalkoholowych: Proponuje temat: "TANKOWCOM MÓWIMY STANOWCZE NIE"
Gwarantuje że będę miał go w podglądzie w dziale ROZRYWKA i ŚMIESZNOTY.

W górę kielichy bracia Piraci...
Piotruś
Awatar użytkownika
inicjator
Posty: 125
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: inicjator »

Sylwester napisał:
Witam.A oto skutki nadmiernego spożywania alkoholu podczas budowy :laugh:
http://www.allegro.pl/item245628050_galeon.html


Toz to przeciez niedokonczony Bounty z zestawu AL. Wykonanie rzeczywiscie wskazuje na nadmierne spozywanie alkoholu podczas budowy. Do tego nazwa - galeon towarowo obronny - maja ludzie poczucie humoru. Bounty to fregata.
"Nie oceniaj ksiazki po okladce"
vegelus
Posty: 476
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: vegelus »

Nie neguję zdjęć, na których uchwycono autora z fajką czy papierosem lub butelką piwa w ręku podczas zlotu lub luźnego spotkania. Drażni mnie kult jaki nadano alkoholowi na tym forum i tyle.
Tema został założony po to aby każdy kogo drażni takie podejście się wypowiedział.

ps. Do moderatora. Jeżeli uważasz, że temat się nie nadaje to go usuń. Nie chcę aby Stefan mnie z forum wyrzucił.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: jerry_bee »

stefan napisał:
Były kierowane dokładnie do Ciebie i tobie podobnych...

Stefan, dostajesz żółtą kartkę za obrażanie innych użytkowników. jeśli masz coś do kogoś, to wyjaśnij swoje poglądy a nie 'nie lubię cię i już'. ponadto stosuj zasadę wzajemności: nie rób drugiemu co tobie niemiłe.

Prosiłem aby to...wywalić do kosza, jednak decyzja należy do moderatora, to mój ostatni post w tym temacie, BASTA!

faktem jest, że temat mocno odbiega od założeń forum. dlatego dziś o godzinie 22,00 zamknę go. zamknę o 22,00 po to, żeby w tej jak widać intrygującej wielu sprawie jeszcze można było zabrać głos.
ponadto zniknie dział '15 chłopa..'. przyznaję się bez bicia, że ja go wprowadziłem, może rzeczywiście niepotrzebnie.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
Gryf830
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: Gryf830 »

A gdzie wolność słowa...??? ten dział nikogo nie obrażał a jeśli ktoś pisze że coś go drażni to nie jest to powód o wielki Moderatorze do usuwania działu.

Wszystkim proponuje starą dobra maksymę : żYJ I DAJ żYć (pić) INNYM :lol:
Piotruś
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: jerry_bee »

wolność słowa polega na umiejętności poszanowania zdania innych. z tego powodu istnieje coś takiego jak 'Hyde Park', i takie wątki jak ten. dawno temu, kiedy to forum było o wiele mniejsze, takie wypowiedzi nie drażniły - prawie wszyscy się znali, przynajmniej wirtualnie, na tyle dobrze, że nawet pyskówki były jakieś... inne. wtedy było wiadomo, kto z kim pyskuje. teraz jest inaczej. pod wieloma nic nie znaczącymi nickami ukrywa się w zasadzie nie wiadomo kto. może rzeczywiście Vegelus ma trochę racji, może naprawdę tej promocji piwa jest tu ciut za dużo?
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
KID
Posty: 246
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: KID »

inicjator napisał:
Bounty to fregata.


Oj, chyba faktycznie o łyk dziadkowego syropku na kaszel za dużo.
Obrazek
Pozdrawiam,

Krzysztof Duvnjak

Awatar użytkownika
orwid
Posty: 57
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Alkoholizm Kogi a wychowanie w trzeżwości

Post autor: orwid »

No i nie wytrzymałem…
Kłaniam się wszystkim – na imię mam Piotr, z modelarstwem związany od lat – hm… ok. 40.
Z racji swojego zawodu śledzę różne „fora dyskusyjne” głównie zagraniczne, ale polskie też… niestety.

Forum Kogi przeglądam codziennie od ponad roku – zafascynowała mnie zarówno zawartość merytoryczna jak też i ludzie zgromadzeni w tym wirtualnym świecie.
JEST TO NAJLEPSZE POLSKIE FORUM!!!!!
Zero agresji, (być może wynik tytanicznej pracy moderatorów) B), wszechobecna chęć do pomocy młodym adeptom sztuki modelarskiej, poczucie humoru i tzw. „luzactwo”. Tak właśnie powinno moim zdanie wyglądać hobby. Cudowne wtręty o grzybobraniach, kacu i nalewkach… Tak właśnie trzeba, przecież to jest zabawa, odreagowanie codzienności.
W sprawie alkoholu – od ponad 3 lat na forum „stricte” zawodowym (brazylijskim) toczy się dyskusja na temat serwowania caipirinhi, nikomu to nie przeszkadza, publikowane są zdjęcia wiader wypełnionych limonkami i cacahą:P
Polecam.
Przepraszam za dość długi post…
niech nic się na forum Kogi nie zmienia.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Piotr

PS
Wyrazy szacunku dla przestrzegania praw autorskich widoczne w wielu postach.
Przestrzegając powyższe pozwolę sobie zacytować – „po malutkim…”
ODPOWIEDZ