[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Krzys
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Post autor: Krzys »

Witam wszystkich!

Na wstępie przywitam się, bo to mój pierwszy wpis na tym forum. Jestem Krzysztof Kokoć, sklejam głównie modele kartonowe samolotów ale od jakiegoś czasu zasmakowałem w modelach "kartonowo - fornirowych" jak do tej pory w tej technice powstał przeciętny(w moim wykonaniu) jacht holenderski http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=87768&t=69175#reply_87768, obecnie pracuje nad Le Coureur z Shipyardu. Prowadzę również internetowe czasopismo Fanatyk Kartonu i pragnę zaprosić Państwa do przejrzenia najnowszego numeru. Mam nadzieje, że administrator niema nic przeciwko tej reklamie.

Dzięki odrobinie wolnego czasu Fanatyk Kartonu doznał niewielkiego przyspieszenia i po raz drugi w tym miesiącu gości na Waszych monitorach. Udało się nadgonić numeracje, także jesteśmy prawie na bieżąco.
W tym numerze sporo nowości ,kilka prezentacji samolotów z pod znaku "sklejki i drutu", oraz artykuł o tym, że również karton lubi sobie od czasu do czasu wypić coś mocniejszego.

Zbliża sie sezon urlopowy i z pewnością wielu z Was znajdzie chwile by opisać swoje modele, spotkania modelarskie, ciekawe "kartonowo" miejsca, na co bardzo liczę.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury
Krzysztof Kokoć
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Post autor: maciejza »

Fanatyk reaktywacja ?
Krzys
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Post autor: Krzys »

Tak dokładnie! 6 numerów temu nastąpiła reaktywacja.

Na razie niema za wiele o szkutnictwie ale mam nadzieje, ze z waszą pomocą sie to zmieni.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Post autor: stefan »

Krzys napisał

Na wstępie przywitam się, bo to mój pierwszy wpis na tym forum. Jestem Krzysztof Kokoć, sklejam głównie modele kartonowe samolotów ale od jakiegoś czasu zasmakowałem w modelach "kartonowo - fornirowych" jak do tej pory w tej technice powstał przeciętny(w moim wykonaniu) jacht holenderski http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=87768&t=69175#reply_87768,


Witaj:)
Fajny model, fajne wykonanie, tylko... tak sie zastanawiam...po kiego grzyba malowałeś fornir?...no rozumiem ten czerwony pas ale pozostała cześć burty?...
Moim skromnym...naturalny fornir w odpowiednim kolorze był by znacznie przyjemniejszy dla oka niż ten malowany...
No i nie że bym sie czepiał:) po prostu, takie mam zdanie:)
Krzys
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:[zapowiedź]Fanatyk Kartonu 17

Post autor: Krzys »

Ja też mam takie zdanie, niestety popełniłem mnóstwo błędów przy poszywaniu - nieporadne szpachlowanie - a że czas gonił trzeba było zastosować "barbarzyńskie" metody.
ODPOWIEDZ