Zjazd Kogi 2007

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: mirek »

Tomku dla nas będzie to wielka frajda spotkać się z Tobą i zobaczyć Twoje modele.
Myślę , ze wielu z nas zasypie cię pytaniami a każdy model będzie ozdobą naszej mini wystawy.
Autko nasz pakowne więc przywieź ze sobą to co uważasz (Im więcej tym lepiej ) :whistle: :whistle:
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: mirek »

No to stan na dzień dzisiejszy mamy taki:
1. Jarek z kieszonkowym jachtem
2. Jurek z Wodnikiem i Zenitem
3. Romek z K&M
4. Sławek Kromer z trzema modelami a może i więcej
5. Robert Czarnecki chyba z Dżonką
6. Mirek z jachtem Szwedzkim i rozgrzebanym Pelikanem
7. Radek z Kogą
8. Maciek z Blunose
9. Tomek z modelami ( ile wejdzie do nowego autka )
10.Robert z Bismarckiem
11. Sławek Sobolewski z Bounty
12.Krzysiek z Jachcikiem no i oczywiście z balantasiem
Koledzy napiszcie swe adresy mailem do Jeergo ponieważ jak już wcześniej pisaliśmy każdy zgłaszający sie z modelami otrzyma imienne zaproszenie z Muzeum Wisły w Tczewie.
Chętnym przypominam o terminie zgłoszeń
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 973
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: krzysztof »

Jachcik będzie niestety rozgrzebany - brak na dzień dzisiejszy olinowania, żagli, nie jest postawione omasztowanie. Wezmę Dżonkę, czy balantaś będzie wystawiany, jeśli tak to dla niego oddzielne zaproszenie.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: PiotrB »

To i ja się zadeklaruję z rozgrzebanym Hunterem. Wprawdzie termin jest nie pasujący, ale na głowie stanę i się stawię . chyba mogę, jak myślicie ;)
Pozdrawiam - PiotrB
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: maciejza »

czy program imprezy jakis jest?

Bo jak zwykle wypadlo mi "cos" i bede musial sie wyrwac na chwile :)
Bede w sumie po sasiedzku bo w okolicach ustki na siatce plazowej, ale chcialbym sie wstrzelic w czas, kiedy spotkam Was jak najwiecej :)

Juz poczyniam kroki aby uzbroic sie w koszulke rozpoznawalna dla wszystkich ;)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: oksal »

Czołem załoga:)
W końcu dostałem (prawie- wiadomo co dalej...) oficjalne zezwolenie/ pozwolenie żonki :):):)

Maciek to jakie to koszulki?


EDIT:
b]maciejza napisał:[/b]
czy program imprezy jakis jest?

Bo jak zwykle wypadlo mi "cos" i bede musial sie wyrwac na chwile :)
Bede w sumie po sasiedzku bo w okolicach ustki na siatce plazowej, ale chcialbym sie wstrzelic w czas, kiedy spotkam Was jak najwiecej :)

Juz poczyniam kroki aby uzbroic sie w koszulke rozpoznawalna dla wszystkich ;)



Jak będę to Ci zapewnie program. Bardzo prosty. Polowanie;)...No niestety zwykle po polowaniu raczki do siatkówki sie nie będą nadawać jedynie do "Master Hand LT 1203":)
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: maciejza »

oksal napisał:
Maciek to jakie to koszulki?


chce zrobic koszulke ze swoim awatarem na przodzie ..

Jak będę to Ci zapewnie program. Bardzo prosty. Polowanie;)...No niestety zwykle po polowaniu raczki do siatkówki sie nie będą nadawać jedynie do "Master Hand LT 1203":)


kurde ;)

wiem ze z kierowca bede musial Was odwiedzic .. zreszta polowanie caly czas trwa i swieze zubry zawsze w pogotowiu sa ;)
Co do raczek to bez obaw, bo ja organizator ;) a nie "fizyczny" ;)

powaznie .. nie wiem czy bede mogl/mial mozliwosc przyatakowac pierwszego/drugiego dnia z rana /wieczora .. i jezeli bede musial wybierac to chcialbym jak najlepiej sie wstrzelic.
W Gdansku bylem na targach jakies 17,5 sekundy i teraz chcialbym kilka nanosekund byc dluzej;) .. odrobic straty ;)

co do LT1203 .. to roboty nad nim na razie nie bedzie bo brak satysfakcjonujacej dokumentacji .. to tak jakbym chcial zbudowac okret z bajki Shrek 3 (dziwne ze jeszcze nikt o plany nie pytal). ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: jerry_bee »

mirek napisał:
No to stan na dzień dzisiejszy mamy taki:
12. Krzysiek z Jachcikiem no i oczywiście z balantasiem

widzę, że wszyscy pozapominali - ta ja będę z balantasiem. to raz, a dwa: lista jest już znacznie dłuższa!

Koledzy napiszcie swe adresy mailem do Jeergo ponieważ jak już wcześniej pisaliśmy każdy zgłaszający sie z modelami otrzyma imienne zaproszenie z Muzeum Wisły w Tczewie.

nic dodać, nic ująć - proszę o w miarę szybkie przesłanie danych, idealnie by było, gdybyśmy mogli przekazać listę na początku przyszłego tygodnia. czas leci, a Koledzy bez zaproszeń nie załapią się na darmowe piwo :P chociaż rzecz jasna, będą dalej mile widziani.


maciejza napisał:
to tak jakbym chcial zbudowac okret z bajki Shrek 3 (dziwne ze jeszcze nikt o plany nie pytal). ;) ;) ;)

no nie mów, że masz te plany ;) to ja siadam w pierwszym rzędzie i czekam na relację :D

czy program imprezy jakis jest?

program jest w miarę prosty. w godzinach otwarcia muzeum spotkanie 'oficjalne', później spotkanie luźne, czyli grill, piwo itp.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
rczarnec
Posty: 283
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: rczarnec »

Witam, w stoczni na razie strajk, bo kierownik zajął się inną pracą ale do ad remu.

A może jakieś szczegóły odnośnie miejsca, w którym odbędzie się część nieoficjalna... coby się nie okazało że część z nas wybierze sobie nocleg 20 km dalej :ohmy:
Ja chyba pojadę na "rympał" z namiotem i śpiworem. Poza tym jadę samochodem ze stolicy, mogę kogoś zabrać.
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zjazd Kogi 2007

Post autor: oksal »

Jerry:
Mam takie małe pytanko czy w docelowym punkcie zbiórk (na zachód od Tczewa) ten placyk na wigwamy i mustangi jest spory ? Czy trzeba sobie jakiś rezerwat extra zamówić? Dla mnie to nie problemem. mogę z moim mustangiem (FSO Polonez) spać przy każdej drodze-poboczu.

PS
Chłopaki do zobaczenia w Tczewie!
Oj będzie się działo...
ODPOWIEDZ