Modyfikacja Kogi

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Modyfikacja Kogi

Post autor: maciejza »

Tak sobie kombinuje ;), że ostatnio o zmianach na Kodze gawędziliśmy prawie rok temu .. wiec czas ponarzekać ;) wszak admin cos robić musi .... niech kombinuje ;)

a więc szefie :)

1. marzy mi się aby było coś na wzór listy ignorowanych ...
klikam w profil zawodnika i zaznaczam "nie chce widziec jego postów" ......

druga rzecz, tez związana z filtrowaniem wiadomości ... aby w opcjach wątku była możliwość "pokazuj posty tylko autora wątku".
Awatar użytkownika
inicjator
Posty: 125
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: inicjator »

W zwiazku z ostatnimi uwagami na temat bledow ja bylbym za modulem sprawdzania pisowni.

Pozdrawiam
"Nie oceniaj ksiazki po okladce"
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 973
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: krzysztof »

Maciejza, jak nie będziesz chciał czytać moich postów to Ci je będę wysyłał na Priv!!


Właśnie pisałem w innym poście, że ja moduł poprawy pisowni mam i właśnie teraz z niego korzystam. Nie poprawia interpunkcji. Rozumiem, że nie wszyscy mają tę opcję. Co za cud? Może zależy to od przeglądarki, ja mam Mozillę.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: maciejza »

Krzysztof .. no pierwsza opcja po to jest, zeby wlasnie wyciachac niechcianych .. taki KF,
ale druga zobacz jaka ma zalete .. w twojej relacji zaznacze, ze tylko chce autora i bach .. tylko Ciebie bede widziec i czytac :) .. aczkolwiek wybrane opcje beda znane tylko mnie, adminowi i keyloggerom ;)

Co do ortografii .. nie wadza mi pojedyncze byki, sam tez czasem przywale. Nie wadza mi bledy interpunkcyjne, jakos IQ wieksze od taboretu pozwala mi wlasciwie (chyba) odczytac zamysl autora. Nie wadzi mi brak znaczkow PL, sam najczesciej nie uzywam, chyba ze cos ktotkiego gdzies pisze, albo wyraz mozna dwojako odczytac.

Ktos kto ma problemy z ortografia i wie o tym, powinien sprawdzac pisownie. Piszac niechlujnie po prostu ma czytelnika "w d*pie" , bynajmniej ja to tak odbieram. Sam mam problem ze zzeraniem literek, a juz notorycznie pakuje spacje przed ostatnia litere wyrazu :) wyglad ato mniej wiece jtak. Znam swoja wade i staram sie czytac co napisalem :) przed wyslaniem, a jak wylapie blad po wyslaniu to jest boska opcja edytowania posta ;)

Reasumujac, wypowiadajac sie na forum starajmy sie wzajemnie szanowac.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 973
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: krzysztof »

Nie wiem czy sobie przypominasz,ale chyba ja zacząłem dyskusję na temat ortografii i składni naszych postów. W konkluzji całej dyskusji powiedziałem sobie , że się nie będę się wtrącał - niektórzy Koledzy wzięli sobie to co pisałem za mocno do serca - osobista obraza. Cieszę się, że nie tylko mnie przeszkadza niechluje pisanie. Stwierdzenie jest ogólne - nie tyczy sie bezpośrednio żadnej osoby, piszącej na Kodze
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: ataman »

Ja z kolei zauważyłem jedną niedogodność w odbieraniu wiadomości prywatnych..,,,
Albom ja niedouczony.. albo po prostu nie można odczytac wiadomości gdy nadawca nie wpisze nic w miejsce tematu.. .. U mnie przynajmniej wiadomość otwiera sie po kliknięciu na temat... tylko takie kliknięcie do odczytania wiadomości jest aktywne.. Kombinowałem i w Mozilli i w IE... a wiadomości od ....... ;) nijak nie udało mi się otworzyć..
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: radek »

No słucham słucham ;-)
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: maciejza »

ataman napisał:
nie można odczytac wiadomości gdy nadawca nie wpisze nic w miejsce tematu.. ..


Radek, do roboty ;) ustaw pole tematu, żeby było domyślnie wypełnione tekstem np: " nowa wiadomosc" :), alibo nie dopuszczaj do wysyłania wiadomości z nullowym polem tematu.

ps. thx ;)
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: radek »

No to zrobiłem :P Bo już miałem to "na boku" przygotowane od jakiegoś czasu i testowałem.
Tylko że teraz w mailach nie ma treści wiadomości, trzeba wejść na portal i się zalogować aby przeczytać. Ale ma to i lepiej, bo czasami odpisywaliście mi, zamiast nadawcy.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Modyfikacja Kogi

Post autor: maciejza »

git .. git ...
mała kosmetyka jeszcze .. wywal pole "Do" w którym mozna cos wpisac, a zostaw tylko liste rozwijalna.
Lista rozwijalna mogla by byc ustawiona na jakiejs wartosci nulowej albo na np: "-------------------" a nie na pierwszym uzyszkodniku.

dziękować dziękować
ODPOWIEDZ