San Giovanni Battista

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
rafal_s
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

San Giovanni Battista

Post autor: rafal_s »

Witam
Poszukuje jakichkolwiek informacji na temat tego galeona .Chodzi mi przede wszystkim a jakieś plany (Artesania Latina), schematy , zdjecia. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

pozdrawiam Rafał
Obrazek
rafal_s
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:San Giovanni Battista

Post autor: rafal_s »

witam ponownie ponieważ moja pytanie pozostało bez odpowiedzi chciałem je ponowić i bardziej rozszerzyć
temat. Swego czasu budowałem galeon San Juan Bautista wydawnictwa deagostini ,budowa zakończyła się na etapie drugiego poszycia z forniru co widać na zdjęciu. Na dzień dzisiejszy chciałem ukończyć budowę ale nie mam na ten temat żadnych materiałów (przez co chciałem podpiąć galeona pod model San Giovanni Battista) .Jeśli ktoś jest w stanie mi na ten temat pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Emilius
Posty: 417
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:San Giovanni Battista

Post autor: Emilius »

San Giovanni Battista
San Juan Bautista
Św. Jan Chrzciciel
to są te same jednostki - te same modele . Szukaj relacji z budowy tych modeli. Plany załączane przez DA obejmuj ą ten etap prac który właśnie przed Tobą. Być może ktoś posiada plany do odstąpienia.
Sail Ho!
Emil

W stoczni Santisima Trinidad
www.Santisima Trinidad.jun.pl
rafal_s
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:San Giovanni Battista

Post autor: rafal_s »

witam
spędziłem wiele godzin na poszukiwaniach czegoś na temat tego galeonu i znalazłem tylko kilka relacji z budowy i zdjęcia ukończonego już modelu ,obecnie jestem na etapie wyposażania pokładu nie mam żadnych informacji na temat masztów i olinowania i tu moja prośba do kogoś kto może budował lub buduje ten model może byłby w stanie odsprzedać te plany dołączane do gazet?
ODPOWIEDZ