Karaka XV - gotowa

Opisy budowy jednostek żaglowych
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Karaka XV - gotowa

Post autor: Zbyszek »

Ci co mieli okazje byc na "Festiwalu......" w Łodzi w tamtym roku mogli oglądac ten model jeszcze nie skończony, a tu dzisiaj w galeri pod tym adresem :

http://koga.net.pl/component/option,com_rsgallery2/Itemid,423/page,inline/catid,28/id,233/limitstart,35/limit,1/limitstart,0/

pojawiły się zdjęcia z budowy.

No Stefan chylę czoło piękna robota, zdjęcia nie oddają wyglądu, wiem widziałem na żywo.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: jerry_bee »

no, ja powiem tylko tyle - model bomba! a do Stefana to mam leciutki żal, że nie pokazał nam jak budował to cudo.
Stefan, może jeszcze coś wygrzebiesz ze swojego archiwum i opiszesz co fajniejsze elementy? na przykład widzę, że olinowanie tak zrobiłeś, że mało kto Ci podskoczy ;)
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: oksal »

No kurcze :woohoo: . Jestem pełen podziwu. Skala 1:100 :whistle: ..., motto masz odpowiednie to tylko moze oznaczać ze napoje z Żywca jak i woda z okolic tylko wyostrza wzrok. Jeszcze raz gratuluję

pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: stefan »

jerry_bee napisal

a do Stefana to mam leciutki żal, że nie pokazał nam jak budował to cudo.


No cóż...wydawalo mi sie ze nie ma czego pokazywac, technologia wykonania taka sama jak juz pokazywalem wczesniej, no moze poza bloczkami...

oksal napisal

motto masz odpowiednie to tylko moze oznaczać ze napoje z Żywca jak i woda z okolic tylko wyostrza wzrok


Czasem przydaje sie tez dobra lupa na glowe:)
natal007
Posty: 57
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: natal007 »

stefan napisał:



No cóż...wydawalo mi sie ze nie ma czego pokazywac, technologia wykonania taka sama jak juz pokazywalem wczesniej, no moze poza bloczkami...






Wydawało Mu się...dobre,dobre...
No to Ci się Stefanie źle wydawało.Kto jest za?;)

A tak poważnie to model super.Gratulacje!!!
Oklask za -że tak powiem całokształt.Gdyby była relacja pewnie byłoby ich więcej...
Awatar użytkownika
krzychkam
Posty: 187
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Bia\u0142ystok","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: krzychkam »

natal007 napisał:
... Oklask za -że tak powiem całokształt. ...


To ja też przywlę ;) bo rzeczywiście jest za co - modelik cacy :)

GRATULACJE
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: stefan »

:blush: dzieki...
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: jerry_bee »

jedna sprawa - wałkowaliśmy ten temat w Hyde Parku, ale akurat rzecz dotyczy Stefana, więc dam sygnał tutaj. chodzi znowu o te nieszczęsne oklaski, albo je zlikwidujmy w ogóle (to moje zdanie), albo niech ci, co je odbierają mają dość odwagi, żeby napisać co im się nie podoba. jak to tempo się utrzyma, to Stefan niedługo będzie miał ujemne konto, a to będzie już kpina.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: mirek »

Sprawa oklasków istotnie była wałkowana już jakiś czas temu .
Dla mnie jest to naprawdę smutne , że co niektórzy nie maja odwagi podać przyczynę odebrania komuś oklasku .
Odnoszę nie odparte wrażenie , że niestety nie dorośliśmy tak naprawdę, lub co niektórzy robią sobie przysłowiowe jaja . Administrator napewno moze dociec kto zabrał lub dodał oklask , ale nie wtym rzecz .
Jestem tak jak Jeery za;

Całkowitą likwidacją oklasków
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Karaka XV - gotowa

Post autor: ataman »

Stefanowi oklaski zabieraja????? No to ja chyba wiem, gdzie tych oklasków szukac...;)

A swoją drogą... oklaski sa fajne... ale gdyby to tak sie dało zrobić, ze tylko z komentarzem je można dać-zabrać.. ino pewnie komputry jeszcze nie takie mądre..
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ