BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Relacje z budowy tych jednostek
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Tomasz_D »

Nadbudówki zmontowane na sucho i wspólna fotka
Załączniki
0349.jpg
0350.jpg
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 919
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Slawek Kromer »

Kapitalne - Tomek oj wymiatasz wymiatasz
Awatar użytkownika
Stożek
Posty: 19
Rejestracja: 02 gru 2014, 18:32
Lokalizacja: {"name":"Polska Rzesz\u00f3w","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Stożek »

Zaglądam tu czasem i serio za każdym razem szczena mi opada. Ja robię swojego dwa razy mniejszego, z zestawu i uważam to za swój wyczyn, a u Ciebie to dopiero roboty, doświadczenia i samozaparcia potrzeba... Mam nadzieję że dobrniesz do końca. Jak kiedyś gdzieś pokażesz go publicznie na żywo gotowego, to chętnie zobaczę. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Tomasz_D »

Stożek pisze: 21 sie 2023, 19:23 Zaglądam tu czasem i serio za każdym razem szczena mi opada. Ja robię swojego dwa razy mniejszego, z zestawu i uważam to za swój wyczyn, a u Ciebie to dopiero roboty, doświadczenia i samozaparcia potrzeba... Mam nadzieję że dobrniesz do końca. Jak kiedyś gdzieś pokażesz go publicznie na żywo gotowego, to chętnie zobaczę. Powodzenia!
Cieszy mnie fakt że moja budowa komuś się podoba, Model na pewno będzie ukończony (w sumie niewiele już zostało) i mam zamiar pokazać go w kilku miejscach a w jakich to na pewno w przyszłości poinformuję. Ostatnio nic nie pokazuję ale prace trwają, po prostu robię pokładową drobnicę którą zaprezentuję w całości.
Awatar użytkownika
Slawek Kromer
Posty: 919
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Slawek Kromer »

Mnie też się podoba
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: futaba »

Tomek, jak będzie gotowy, to daj znać, chętnie wpadnę na sesję zdjęciową.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Tomasz_D »

futaba pisze: 23 sie 2023, 12:11 Tomek, jak będzie gotowy, to daj znać, chętnie wpadnę na sesję zdjęciową.
i będzie kolejny pretekst do odwiedzin, słuszna propozycja :D
orion57
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2023, 15:30

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: orion57 »

Tomasz_D pisze: 23 sie 2023, 09:22
Stożek pisze: 21 sie 2023, 19:23 Zaglądam tu czasem i serio za każdym razem szczena mi opada. Ja robię swojego dwa razy mniejszego, z zestawu i uważam to za swój wyczyn, a u Ciebie to dopiero roboty, doświadczenia i samozaparcia potrzeba... Mam nadzieję że dobrniesz do końca. Jak kiedyś gdzieś pokażesz go publicznie na żywo gotowego, to chętnie zobaczę. Powodzenia!
Cieszy mnie fakt że moja budowa komuś się podoba, Model na pewno będzie ukończony (w sumie niewiele już zostało) i mam zamiar pokazać go w kilku miejscach a w jakich to na pewno w przyszłości poinformuję. Ostatnio nic nie pokazuję ale prace trwają, po prostu robię pokładową drobnicę którą zaprezentuję w całości.

Rok temu skończyłem Bismarck 1:200 z zestawu, robiłem go prawie 3 lata. Od roku szukam zestawu 1:100,pływającego ale nie mogę znaleźć. Jednak patrząc na Twój model, zastanawiam się czy podołam. Zrobiłeś coś niesamowitego. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomasz_D
Posty: 558
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Tomasz_D »

orion57 pisze: 04 sty 2024, 01:11 Rok temu skończyłem Bismarck 1:200 z zestawu, robiłem go prawie 3 lata. Od roku szukam zestawu 1:100,pływającego ale nie mogę znaleźć. Jednak patrząc na Twój model, zastanawiam się czy podołam. Zrobiłeś coś niesamowitego. Pozdrawiam
Nie istnieje jako taki zestaw w tej skali stricte pod zabudowę R/C. Jakiś czas temu coś podobnego oferowane było przez modelarza z Ukrainy na FB, były to główne bryły całego wyposażenia wraz z kadłubem odlane z żywicy. Można także skompletować cały zestaw TUTAJ ale po zsumowaniu całości cena powala.
orion57
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2023, 15:30

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: orion57 »

A wydawało mi się, że jestem bogaty :) trudno byłoby przerobić na pływający. Cena faktycznie powala. Będę cierpliwie czekał-może ktoś się pokusi o sprzedać:) Pozdrawiam,dzięki.
ODPOWIEDZ