Przykra wiadomość i prośba o pomoc

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
yetislawo
Posty: 73
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Przykra wiadomość i prośba o pomoc

Post autor: yetislawo »

Bardzo mam przykro.
.....
Sławek Dziewulski
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przykra wiadomość i prośba o pomoc

Post autor: Dziadek »

No cóż, bardzo smutna wiadomość, szczególnie przykra dla tych, którzy się z nim spotkali osobiście. Żał, że go nie spotkam więcej i nie porozmawiam.
Wietrzny Bosman
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 973
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przykra wiadomość i prośba o pomoc

Post autor: krzysztof »

Zainteresowanych proszę o podanie mail, wyślę otrzymane zdjęcia.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 406
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Przykra wiadomość i prośba o pomoc

Post autor: TomekA »

krzysztof pisze:Zainteresowanych proszę o podanie mail, wyślę otrzymane zdjęcia.


Znalem dobrze Krzysztofa Duvnjaka "Kida" juz od dawna (jeszcze przed powstaniem KOGI). Oczywiscie, tylko wirtualnie, za pomoca email, dyskutowalismy razem na rozne tematy, nie tylko modelarskie, ale i inne, kinematografia, fotografia, polityka, religia, kultura, muzyka, historia...
Podziwialem jego otwarte spojrzenie na swiat, pelne optymizmu i tolerancji.
Razem z nim przezywalem nekajaca go chorobe i z powodu niej, stopniowe zamykanie sie Krzysztofa na swiat. Pozostal jednak do konca pelnym pokory optymista. Zawsze tez pamietal nadeslac mi okolicznosciowa kartke z zyczeniami swiatecznymi, niezaleznie od stanu wlasnego zdrowia.

Od jakiegos czasu nagle przestal odpowiadac na moje emaile - myslalem, ze kryzys sie poglebial, ale nie zdawalem sobie sprawy, ze Krzysztofa nie ma juz miedzy nami. W dniu kiedy odszedl, ja akurat spedzalem ostatnie chwile mej wizyty w Kraju, przed powrotem na domowe pielesze.

NIgdy nie dane mi bylo spotkac sie z nim osobiscie, a jednak uwazam go za jednego z mych najblizszych przyjaciol... Odejscie Krzysztofa, to dla mnie szok!!!

Fair Winds, my Friend !!! I will miss you!! :-(

Tomasz Aleksinski
ODPOWIEDZ