misticque model okrętu f-my corel skala 1:50

czyli FAQ
ODPOWIEDZ
ryszard czajkowski
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2022, 17:46

misticque model okrętu f-my corel skala 1:50

Post autor: ryszard czajkowski »

prośba
jeżeli ktoś posiada plany budowy tego okrętu ,proszę o kontakt
rypka58@wp.pl
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: misticque model okrętu f-my corel skala 1:50

Post autor: Leon27 »

Mam cały zestaw tyko nie da się go wydostać w żaden sposób z magazynku. Brakuje mi w nim trojkatnego zagla a rzeźby już dawno zzieleniały. Jak będziesz go budować to tylko drewno Gruszy !!! i olej lniany !!!
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: misticque model okrętu f-my corel skala 1:50

Post autor: Leon27 »

Może to Ci coś pomoże. http://www.modelshipbuilder.com/e107_pl ... .php?32912 Patrzałem jak się dobrać do modelu zbunkrowanego. Na razie bezowocnie
woznylech
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2022, 14:30
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: misticque model okrętu f-my corel skala 1:50

Post autor: woznylech »

Podczas składania modelu okrętu F-my Corel w skali 1:50 należy zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy:

Instrukcja: Przed rozpoczęciem składania, należy dokładnie przeczytać instrukcję i zrozumieć kolejne kroki.

Części: Należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie potrzebne części znajdują się w zestawie i czy są one w dobrym stanie.

Narzędzia: Będziesz potrzebował odpowiednich narzędzi, takich jak nożyczki, cążki, klej, farby itp.

Precyzja: Modele okrętów są bardzo skomplikowane, dlatego ważne jest zachowanie precyzji podczas składania poszczególnych części.

Kolejność składania: należy postępować zgodnie z instrukcją i składać model w odpowiedniej kolejności.

Malowanie: Jeśli planujesz pomalować model, ważne jest aby zrobić to przed złożeniem, tak aby uniknąć trudności z dostępnością do trudno dostępnych miejsc.

Detale : Modele okrętów mają bardzo dużo detali, dlatego ważne jest aby pamiętać o każdym z nich, szczególnie o tych mniejszych.

Testowanie : Po złożeniu modelu, należy dokładnie go przetestować, sprawdzić czy wszystko działa prawidłowo i czy nie ma luzów.

Cieszyć się z efektu końcowego: Po zakończeniu składania i testowania, ciesz się swoim dziełem i daj się pochwalić innym modelarzom.






_______________________________
https://www.rst.software/services/react ... evelopment
ODPOWIEDZ