oksal
Użytkownik
 Admirał
| Posty: 899 |   |
|
O:Odp:HMS Endeavour Jamesa Cooka 1769 - 2008/04/23 23:36
JurekBin napisał: Tak na szybko dodam od siebie... na zdrowie
No mam nadzieję, że już niedługo się zobaczymy z Tobą i modelem 
Jurek tez tak myślę. Co prawda Endeavorem można się rozczarować jeśli chodzi o kadłub...sosna kijowo na poszyciu wygląda. Reszta może być. No i zamierzam być dłużej, nie tak jak zeszłego roku.
Killim napisał:
Witam, ja mam pytanko w jaki sposób jest łączona linka podwantki na kauszy?
Kamil to jest prosty "trik". Tu opaska- lina na całej długości jest owinięta na około cieńszą nitka- wiecznie zapominam jak to się nazywa. Koniec lekko zwilżam klejem superglue. Zacinam skalpelem pod kątem ostrym- mniej niż 30 st. Owijam na elemencie- tu kausza. Dopasowuję pencetą. Łączę tym samym klejem i tu muszę się śpieszyć- mam kilka sekund aby ukształtować - ugnieść pencetą połączenie. No i akrylem czarnym smołuję. Pasowało by pokazać fotki z kolejnych etapów, ale akurat nie robię takiego elementu. Będę pamiętać aby to "obfotografować"
pozdrawiam Adam ---------------------------------------- w stoczni :HMS Endeavour 1768 w porcie : Ingermanland 1715 pomoce szkolne na komórkę HMS Endeavour- album Jak to zrobić? stoczniowe programy narzędziowe wydruk skalowanych szablonów bander
Jest jedna zasada : każda następna część może być lepsza i każdy model jest tak samo trudny. |